ZEUS
חיפוש

איך לבחור את כיסא הבר המושלם למטבח?

תוכן עניינים
מעוניינים לפרסם כתבה אצלנו באתר ?
כתבות אחרונות
אהבתם?
שתפו עם החברים!

מתכננים לעצב מחדש את המטבח? ובכן, במאמר הבא נציג בפניכם את כל המידע לגבי עיצוב המטבח, תוך שימת דגש על התאמה של כיסאות בר אשר ישתלבו באופן מושלם עם המראה של המטבח אותו תכננתם בקפידה.

 

תכנון המטבח – מא' ועד ת'

שדרוג של המטבח הקיים או כניסה לבית חדש מחייבת חשיבה מעמיקה אודות אלמנטים עיצובים, ובפרט בכל הקשור לאבזור. למעשה, המטבח הביתי הוא הלב של הבית, ואנו שוהים בו לא מעט זמן, בעיקר לצורך אכילה ושהייה משפחתית ואינטימית אך גם לאירוח של חברים ובני משפחה. משום כך, תכנון של מטבח חייב להתבצע תוך שימת דגש על אלמנטים מדויקים ודקורטיביים אשר לא רק יהיו יפים לעין אלא גם פונקציונאליים, ולכן מומלץ להיעזר בשירותו של מתכנן מטבחים מיומן אשר ידע לבצע את ההתאמות הנדרשות מבחינת מקומות אחסון, תכנון אביזרי החשמל וכן תכנון אי מרכזי בו תוכלו להשתמש למגוון צרכים. זאת ועוד, אף אי איננו שלם ללא כיסא בר מושלם, ולכן בהמשך המאמר נציג בפניכם את המדריך המלא לבחירת כיסא בר מושלם ומדויק אשר ישרת אתכם כהלכה, למשך שנים ובסטייל על זמני.

כיסאות במטבח

אי מרכזי – אלמנט בולט בכל מטבח

במרבית הבתים בישראל כמו גם בעולם ניתן להבחין באי מרכזי אשר משרת לצורך מגוון צרכים, החל ממקומות אחסון נוספים, שטח עבודה רחב יותר נוח וכן מאפשר סדר וארגון. לרוב, האי הוא מלבני ולכן מאפשר מרחב גדול ונוח מאוד לעבודה, ולכן מעבר לפרקטיות של עמדת בישול, הוא גם חלל עבודה לכל דבר ועניין.  משום כך, האי מהווה אלמנט מרכזי בכל תכנון של בית, וכתוצאה ישירה מכך גם האבזור המשלים – כסאות בר. רק באמצעות אי רחב וכסאות בר תוכלו להשלים את המראה הכללי של המטבח, ולכן ישנה חשיבות לעיצוב מטבח אשר משלב חשיבה מעמיקה על כסאות הבר נוחים ואיכותיים ביותר. שואלים את עצמכם כיצד תעשו זאת? להלן טיפים לבחירת כסא בר.

 

איך לבחור את כיסא הבר המושלם למטבח?

בחירה של כיסא בר למטבח חייבת להתבצע ראשית כל באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום של עיצוב מטבחים ואספקה של אבזור מטבח, וזאת לאור ההכוונה והייעוץ המקצועי תוכלו לקבל במסגרת הרכישה. לרוב, השאלה הראשונה אשר תישאלו תהיה "מה הסגנון של המטבח שלכם?" לא מדובר בשאלה סתמית אלא בשאלה הכרחית, וזאת לאור העובדה כי כסא הבר חייב להשלים את הקונספט הכללי של המטבח. כך לדוגמא, אם בחרתם בסגנון עיצוב כפרי, מומלץ שלא לבחור בכיסאות בר עם צבעים עזים כדוגמת אדום וכתום, וזאת לאור אי הקוהרנטיות של הפריטים הללו יחדיו. לכן, חשוב לשאול את עצמכם האם אתם מתחברים לסגנון העיצוב של המטבח ושל האי, ובהתאם לכך לבחור את הכיסא. בנוסף, בעת הגעתכם לחנות חשוב להגיע עם מידות מדויקות של האי, כך שתוכלו להזמין כסאות בר בגובה פרופורציונאלי.

 

כיצד נדע שכיסא הבר מותאם באופן מושלם לאי?

כאמור, רכישה משתלמת של כסא בר חייבת להתבצע תוך תכנון מדויק ולקיחת מידות.  בעת שהייתכם במטבח, יש למדוד את גובה המרווח בין הרצפה לבין חלקו העליון של האי, כאשר כיסא בר אידיאלי הוא כיסא אשר ממוקדם נמוך ב 22 ס"מ מהאי, אולם עדיין מאפשר יצירת קשר עין עם כל המסובים לשולחן. רוב כיסאות הבר אשר נמכרים כיום הינם כסאות בר מתכוננים, ולכן בעת רכישה בדקו כיצד ניתן לכוונן את הכיסא לגובה מדויק, באם אכן ניתן.

 

טיפים נוספים לצורך רכישה של כיסא בר מושלם

טיפ נוסף וחשוב לקראת הרכישה הוא כמובן נושא הנוחות. אף מארח אינו מעוניין לראות את בני המשפחה והחברים סובלים בעת ישיבה, ולכן יש לבדוק לעומק את איכות הריפוד של האי ולשבת על כיסא הבר למשך מספר דקות, בכדי לבחון את רמת הנוחות ואת המודולאריות של הכיסא תוך כדי תנועה. על אף הפיתוי ברכישה אינטרנטית של כסאות בר, מומלץ ראשית כל לבחון אותם בעצמכם ורק אז להגיע לרכישה האם אכן לרכוש או שמא לוותר. כלל הברזל קובע כי ככל שכסא הבר יהיה מרופד יותר, כך הוא נוח יותר, ובהתאמה תוכלו להבטיח כי בני המשפחה והאורחים ישמחו לשבת על הכיסאות לישיבה קצרה או ממושכת. על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר בעבור רכישה של כיסאות, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, אולם לא להתפתות להצעת מחיר נמוכה אשר מקורה עשוי להיות בכיסא בר לא איכותי אשר יגרום לסבל הן לכם והן לבני המשפחה בישיבה ארוכה.

 

רוכשים כסאות בר? אסור להתפשר על איכות

כסאות הבר אותם אתם רוכשים במסגרת של אבזור במטבח חייבים להיות איכותיים, ומשום כך עליכם לבצע רכישה של כסאות בר אשר נעשים מחומרים עמידים, אשר יישמרו באותה איכות למשך שנים רבות. על כן, בעת הרכישה בדקו היטב מאילו חומרים יוצר הכיסא, מהי מידת התחזוקה הנדרשת לכיסא והאם במסגרת הרכישה אתם מקבלים אחראיות מלאה, מתוך הבנה כי מדובר בפריט ריהוט בו אנו עושים שימוש ברוב שעות היום. מסיבה זו ואחרות כיסאות הבר חשופים לפגיעות או שריטות, בייחוד כאשר בבית שוהים פעוטות וילדים. חברה מקצועית תדע להעניק לכם אפשרות לקבלת אחראיות וכן שירות תיקונים או החלפה, ולכן בדקו זאת היטב בטרם ביצוע הרכישה. רק לאחר בחינה מעמיקה של איכות הכיסאות, התאמה לגובה האי המתבססת על לקיחת מידות כפי שציינו לעיל וכן ההתאמה לקונספט העיצוב של המטבח, תוכלו להיות בטוחים כי ביצעתם בחירה מדויקת של כסאות בר יפהפיים.

 

כתבות נוספות
שאולי תאהבו