זאוס מטבחים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 04-953-1329

שדרוג עיצוב המטבח באמצעות ריצוף פרקט

חזרה

המטבח מהווה חלק משמעותי מאוד מחיינו, החשיבה כי רק נשים נמצאות במטבח היא שגויה ויותר ויותר אנשים בוחרים לעסוק בתחום הבישול והאפייה מתוך אהבה רבה לפעולות אלו. בשל כך, אנשים בוחרים לעצב ולשדרג את המטבחים הסטנדרטים באמצעות תוספות שונות שיקלו עליהם ויאפשרו להם להתנהל בנוחות במטבח הפרטי שלהם. שדרוג המטבח אינו נגמרת בתוספות של כלי בישול מתוחכמים או השקעה בעיצוב המזנון, אלא כרוכה בעיצוב אסתטי של כל החלל - ויצירת אווירה ייחודית.

 

שדרוג עיצוב המטבח באמצעות ריצוף מסוגנןשקלו התקנת פרקט לרצפת המטבח – תוספת עיצובית משמעותית

אחת הדרכים לשדרג את מראה המטבח היא כאשר מוסיפים לו פרקט. למעשה, ניתן לשנות ולעצב את המטבח באמצעות פרקט בלבד. לעיתים, כל המרבה גורע וישנם אנשים שבוחרים להתמקד בקו עיצובי נקי המתבסס על ריצוף ייחודי מפרקט ותו לא. ישנם הרבה מאוד סוגי פרקטים והדוגמאות מגוונות ושונות, כל אדם יכול להתאים למטבח שלו את הפרקט שמוצא חן בעיניו ובעקבותיו לעצב גם את שאר המכשור והרהיטים במטבח.

 

איך בוחרים פרקט למטבח?

כפי שציינו קודם, ישנו מבחר די גדול של פרקטים וההבדלים ביניהם קשורים למראה, לחומר ממנו הפרקט עשוי ולעוד מספר היבטים. ראשית, כשבוחרים פרקט למטבח יש לקחת בחשבון כי המטבח הינו אזור שבו נמצאים רוב דרי הבית ולכן הרצפה עשויה להתלכלך באופן די תדיר. בשל כך, מומלץ לבחור בפרקט שקל לנקות אותו.

כמו כן, חשוב לבחור בפרקט שעמיד בפני לחות ומים משום שבמטבח יש שימוש די קבוע בנוזלים כאלה ואחרים. ישנם סוגים שונים שיוכלו להתאים למטבח אך כשבוחרים פרקט יש להקפיד על בחירת פרקט שישמש אתכם לשנים רבות. התקנת פרקט במטבח נעשית די בפשטות וישנם אנשים שבוחרים לבצע את ההתקנה באופן עצמאי.

עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מדובר בריצוף החלל וחשוב שהעבודה תעשה במקצועיות ובמיומנות – על מנת שתוכלו להשתמש בפרקט לאורך שנים ולשמור על ביטחונכם ונוחיותכם. מבחינת צבע וטקסטורה, תוכלו לבחור איזה סגנון שאתם אוהבים ולהתאים אותו אל שאר החפצים במטבח. יש המעדיפים קודם להתקין פרקט ורק לאחר מכן לבחור את שאר החפצים והאביזרים במטבח. אין ספק כי הפרקט הוא אחד מהחלקים הבולטים במטבח מכיוון שהוא משתרע על רוב השטח בחלל.

כל אחד ואחת יכולים להביא את המטבח שלו למצב אידיאלי מכיוון שכל אדם בעל סטנדרטים שונים. חשוב לקחת בחשבון ששווה להשקיע במטבחים מעוצבים מכיוון שכך חוויית הבישול והשהייה בו תהייה נעימה ומהנה יותר.

חשבתם על השדרוג המושלם למטבח שלכם? יש לנו איך לסייע לכם. חייגו אלינו עכשיו להצעת מחיר!