זאוס מטבחים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 04-953-1329

איך להכניס למטבח חיים חדשים דרך החלון

חזרה

המטבח הוא חדר בבית מגורים ובמרבית הבתים הוא אף נחשב לחדר החשוב ביותר. רוב המתגוררים בבית מבקרים בו כמה פעמים ביום. בין אם אתם נמצאים במטבח הרבה או לא, חשוב כי הוא ישמש אתכם בצורה נוחה ואולטימטיבית. כל אדם בוחר לעצב ביתו בצורה שונה, זוהי דרך לבטא את עצמכם וגם להעניק לעצמכם נוחות בשימוש באביזרים וכלי בישול בעת הבישול והאפייה.

צרו איתנו קשר עוד היום! נשמח להתאים לכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו.

עיצוב מזנון למטבח עם חלון גדולשינוי עיצוב המטבח – חלון אל הנפש

כאשר נכנסים להתגורר בדירה חדשה ניתן להבחין כי רוב הקבלנים מספקים מטבח סטנדרטי וחסר צבע. עם זאת, ניתן לשנות את הסגנון באמצעות כמה תוספות פשוטות שבדרך כלל אינן יקרות ומתאפשרות לרוב האוכלוסייה. מעבר לנוחות ופרקטיות חשוב לשים לב גם לתחושת המרחב והאור (שהם חלק חשוב מהאווירה הרגשית בחדר נתון), כלומר – לדאוג לעיצוב שיגרום לכם להרגיש הכי בטוב בחלל הבישול והאפייה שלכם. החלון הוא הפריט הכי דומיננטי בתחושה הנפשית שלכם בחלל כל כך דחוס. זאת עובדה בסיסית ביותר ששום מעצב או אדריכל לא יעז שלא לתת לה מענה במסגרת תוכנית עיצוב מזנון למטבח, גם הפשוטה והבסיסית ביותר.  

מעצבים רבים ממליצים ללקוחותיהם להתקין חלון במטבח. חלון גדול ומסוגנן יכניס פנימה אור וייתן תחושה של מרחב גדול. במידה ונכנסתם לבית עם חלון מטבח קטן (או ללא חלון חלילה וחס) מומלץ לבצע פתיחת חלון בקיר. תוספות חשובות נוספות למטבח קשורות בגודלו. למשל, חשוב לוודא כי יש שקע פנימי שאליו ניתן להכניס מקרר או כיריים. יש המעדיפים שהכיריים יהיו מותקנות על גבי השיש ויש לייצר מתקן ייעודי לכך. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא שפעולות בישול רבות מביאות עמן ריחות שונים אל תוך שאר חדרי הבית. אומנם רוב הריחות שעולים מן המטבח הם מגרים ונעימים אך עשוי להיות מצב בו הריח כבד ולא בריא. למשל, בעת טיגון עמוק הבית עשוי להתמלא בריח של שמן. חלון הוא פתרון כמעט מובן מאליו בהינתן שריח מהווה עבורם בעיה. בשורה התחתונה, במידה ואין חלון במטבח שלכם, תעשו עם עצמכם חסד גדול אם תוסיפו אחד בהקדם.

 

קצת על השיפוצים

לפני שמתחילים לשפץ רצוי לבדוק מהם הדברים החשובים והקריטיים. ניסור קיר במטבח לפתיחת חלון זוהי פעולה די פשוטה בסך הכול, אך דרוש לשם כך איש מקצוע. מדובר בפעולה שאורכת מספר שעות (תלוי בגודל החלון) וזה הכול. העלות עשויה להשתנות מאוד בין מאפייני הבית, גודל החלון, איכות העבודה ודרישות העיצוב. כנראה שזה משתלם, כי השקעה זו מאפשרת לכם, להגדיל את החלל, להכניס אור ולשחרר את הריחות אל מחוץ לבית ולא להותיר אותם בחדרים האחרים.

אם יש מגבלה כלשהי על שיפוץ המטבח, לא חייבים להוסיף חלון בתוך המטבח עצמו, ואפשר במקום להוסיף חלון בסביבתו המידית. כך יתאפשר לכם בכל זאת הכנסת אוויר צח אל תוך החלל ולסלק את הריחות הפחות נעימים מחוץ לו. גם אור יותר להיכנס אליו ויפיח בו מעט חיים.