זאוס מטבחים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 04-953-1329
אודות זאוס

אודות

זאוס מעצבים רהיטים ופנים  משקף את אהבתנו הרבה, כמעצבי הבית, לעיצוב רהיטים ופנים ואת חיבורנו המיוחד לאנשים ולטבע הסובב אותם. מזה 16 שנה אנו, אתי ופרוספר, מעצבים ומייצרים מעץ מלא, תוך שימת דגש על חלל בית הלקוח ופתחיו ויוצרים שיחה הרמונית מרגשת בין החדש לישן ובין החוץ לפנים.
 
 בתהליך העבודה הייחודי מול הלקוח אנו מהווים שותפים מלאים בעיצוב הבית העיצוב והתכנון של הרהיטים המעוצבים ופנים החלל נעשה בהתאם לאופיו המיוחד של כל לקוח ולקוח הרהיטים המעוצבים מאופיינים בקווים נקיים, ברמת גימור גבוהה במיוחד, ובשילובם של צבעים ואלמנטים, המעשירים את התוצר הסופי. בתהליכי הייצור של הרהיטים אנו כמעצבים - יצרנים עושים שימוש במגוון סוגי עץ איכותיים ובמגוון סגנונות עיצובים חדשניים, המשווים לכל רהיט מראה ייחודי ויוקרתי
אודות

זאוס מטבחים

מדוע לבחור בזאוס מעצבים - רהיטים ופנים?

מזה 15 שנה אנו, אתי ופרוספר, מעצבים ומייצרים רהיטים מעץ מלא, בהתאמה לחלל בית הלקוח ופתחיו ויוצרים שיחה הרמונית מרגשת בין החדש לישן ובין החוץ לפנים.
בתהליך העבודה היחודי שלנו מול הלקוח אנו מהווים שותפים מלאים בעיצוב הבית. העיצוב והתכנון של הרהיטים ופנים החלל נעשה בהתאם לצרכיו ולאופיו המיוחד של כל לקוח ולקוח.
הרהיטים המעוצבים שלנו מאופיינים בקווים נקיים, ברמת גימור גבוהה במיוחד, ובשילובם של צבעים ואלמנטים, המעשירים את התוצר הסופי.
בתהליכי הייצור של הרהיטים המעוצבים אנו, כמעצבים -יצרנים, עושים שימוש במגוון רחב מאוד של עצים איכותיים, נדירים ושכיחים כאחד, ובשיטות צביעה ייחודיות.

באיזה שלב בעבודה מומלץ ליצור אתכם קשר?

אנו ממליצים בחום ליצור עימנו קשר כבר בשלב תכנון חללי הבית או השיפוץ, על מנת למכסם את הפוטנציאל התיכנוני של החללים המעוצבים תוך חיסכון בעלויות ובזמן עבודה.
בעת קביעת מועד ההתקשרות מומלץ אף לקחת בחשבון את זמני הייצור הארוכים הנדרשים עבור חלק מן הרהיטים המעוצבים, כדוגמת שלושה חודשי אספקה הנדרשים עבור מטבחים מעוצבים לתכנון, עיצוב, ייצור ואספקה.
 

כיצד נוכל להתרשם מאיכות עבודתכם?

באולמות התצוגה של זאוס מעצבים, השוכנים בין הנופים הפסטורליים ביותר בארץ, תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטי ריהוט במראה עיצובי כולל  "total look" מראה
עיצובי אחיד המאפשר לכל לקוח ולקוח לחוות ולהתרשם ממבחר בתים מעוצבים על כל פרטיהם.
כל בית באולם התצוגה, משקף אמירה עיצובית אחרת המתבטאת הן בפרטי הריהוט השונים- במטבח, בפינת אוכל, בסלון ובחדר שינה, והן בסביבתו העיצובית ובפריטים המשלימים בו.
בעת ביקורכם אצלנו נשמח להעניק לכם רשימת לקוחות מגוונת, לתאום פגישות התרשמות אישיות, בבתי לקוחות.

עיצוב פנים בזאוס מעצבים- מהו כולל?

אנחנו בזאוס מעצבים מודעים לכך שלקוחות רבים, בזמן תהליך השיפוץ או הבניה, מתקשים לעצב את חללי הבית בשלמותם, אם מפאת קוצר זמן ואם מפאת חוסר ידע.
במטרה להקל על לקוחותינו, וכחלק מחזוננו להיות לך שותפים בעיצוב הבית, אנו מעניקים ללקוחותנו ייעוץ מקצועי לעיצוב החלל בשלמותו.
עיצוב החלל המיועד נשזר בהתאם לצרכי הלקוח ולאווירה הנדרשת. הייעוץ כולל: העמדת הרהיטים המעוצבים בחלל, שימוש במוטיבים מקשרים בין חללים, העשרת החלל באקססוריז', ייעוץ בבחירת צבע, גופי תאורה ועוד.